HeaderSR 1

HeaderSR 2

Takmičarski program

TAKMIČARSKI PROGRAM 1
23. oktobar| ponedeljak | 20.00 sati 


And the Moon Stands Still 

Yulia   Ruditskaya Germany, Belarus,
USA
2017 10'47''
2

The Dragon / Aždaja

Ivan Ramadan BiH 2016 12'11''
3

Minou

Laura Joy Jourdan, Mathilde Marion,
Margaux Lanusse-Cazalé,
Laura Trouche, Agathe Trebosc, Laure Feraud
France 2017 5'41''
4

Ježeva kuća /
Hedgehog's Home 

Eva Cvijanović Croatia,
Canada
2017 10'08''
5

The Death, Dad and Son /
La Mort Pere & Fils 

Denis Walgenwitz & Winshluss France 2017 13'32''
6

Aenigma

Aris Fatouros, Antonis Ntoussias Greece 2016 10'18''
7

Emerge

Lucil, Margot, Zoé, Benjamin, Camille,
Marine Lepeuple, Cardinael Caudron,
Bouchard, Gras, Boudry
France 2017 7'50''
8

Prychynna: The Story of Love /
Prychynna / Причинна 

Andrii Shcherbak Ukraine 2017 21'55''
9

Mark Lotterman – Happy 

Alice Saey Netherlands,
France
2017 6'15''


TAKMIČARSKI PROGRAM 2
24. oktobar | utorak | 20.00 sati 

1

Noćna ptica / Nighthawk 

Špela Čadež Slovenia, Croatia 2016 8'50''
2

Marapatsutsa / Марапацуца 

Igor Garkushenko Russia 2016

7'39''

3

Fishes, Swimmers, Boats

Dmitry Geller, Andrey Koulev China, Russia, Bulgaria 2017 9'57''
4

Dead Horses / Cavalls morts

Marc / Anna Riba / Solanas Spain 2016 6'17''
5

Ocean / Oceano

Renato Duque Brasil 2016 15'40''
6

Sirocco

Avril Hug, Lauren Madec, Kevin Tarpinian, Thomas Lopez, Romain Garcia France 2017 5'24''
7

Evening / Wieczór 

Izabela Plucińska Poland 2016 2'30''
8

Garden Party 

Théophile Dufresne, Florian Babikian, Gabriel Grapperon, Lucas Navarro, Vincent Bayoux, Victor Claire France 2017 7'25''
9

Ships Passing in the Night 

Elisabeth Zwimpfer  Germany 2016 12'05''
10

Ragnarok

Johan, Urte Oettinger, Oettinger Lithuania, Denmark 2016

7'48''

11

Bene’s Horizon / L’Horizon de Bene

Jumi Yoon and Eloic Gimenez France 2016 13'01''
12

Only Silence / Tylko cisza

Aleksandra Hildebrandt Poland 2017 4'00''


TAKMIČARSKI PROGRAM 3
25. oktobar | srijeda| 20.00 sati 

1

Posljednji izazov / The Last Quest

Božidar Trkulja Hrvatska/Croatia 2017 15'57''
2

Whale Heart

Robert Allen Denmark 2016 7'31''
3

Nutag-Homeland

Alisi Telengut Kanada/Canada 2016 6'00''
4 All Rot  Max Hattler UK, Germany, Hong Kong 2015

4'00''

5

Carrot Field / Marchewskowe pole

Kacper Zamarło Poland 2016 16'00''
6

Contact

Alessandro Novelli Spain 2017 7'53''
7

Dandelion

Elisa Talentino Italy 2017

2'52''

8

Crvenkapica Redux / Red Riding Hood Redux

Danijel Žeželj Croatia   2017 11'53''
9

Stockholm

Jean-Baptiste Aziere, Victor Chavanne, Thomas
Némery, Morgane Perrin, Camille Roubinowitz 
France 2017 6'25''
10

Treći zakon / Third Law

Goran Radošević Croatia 2017 6'00''
11

Nothing Happens

Uri Kranot Denmark 2017 12'00''
12 Rabbit Blood / Tavsan Kani Yagmur Altan Turkey, USA 2016

4'36''


TAKMIČARSKI PROGRAM 4
26. oktobar | četvrtak | 20.00 sati 

1

Wizard of U.S. /Czarnoksiężnik z krainy US 

Balbina Bruszewska Poland 2016 22'32''
2

About Adam, or a Simple Story about Color and Main Thing...

Koba Tskhakala Georgia 2017 3' 52''
3

Microdistrict / Микрорайон 

Ivelina Ivanova UK, Bulgaria 2017 4'00''
4.

Overrun

Pierre Ropars, Antonin Derory, Diane Thirault, Jérémie Cottard, Matthieu Druaud, Adrien Zumbihl France 2017 7'42''
5

Manivald

Chintis Lundgren Estonia, Croatia, Canada 2017 12'58''
6

Magic Hock- /Posokh 

Alexey Alexeev Russia 2016 3'30''
7

Poilus

Guillaume Auberval, Léa Dozoul,
Simon Gomez, Timothé

Hek, Hugo Lagrange, Antoine
Laroye, David Lashcari

France 2016 4'32''
8

Sog

Jonatan Schwenk Germany 2017 10'14''
9

Ugly

Redbear Easterman & Nikita Diakur  Germany 2017

11'54''

10

The End of the Line

William Côgo Brasil 2016 2'47''
11

Beyond the Books

Jérôme Battistelli, Mathilde Cartigny,
Nicolas Evain, Maéna Paillet,
Robin Pelissier, Judith Wahler
France 2017 6'37''
12 Mr Minuscule and the Whale / Pan Maluśkiewicz i wieloryb Andrzej Gosieniecki Poland 2015 9'00''
Share

rekli su o festivalu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
RezervacijeFotoGalerijaPrijaveTouristInfo
talija-bannerFenix-Art logoAnimated